Penktos klasės mokiniai tyrinėjo vasariškus pojūčius Kazlų Rūdoje

Penktos klasės mokiniai tyrinėjo vasariškus pojūčius Kazlų Rūdoje. Ką mes veikėme?
1. Apsilankėme krašto muziejuje. Supratome, kokia turtinga šalia Marijampolės esanti vietovė – Kazlų Rūda, todėl  pasižymėjome keletą idėjų, ką dar norėtume pamatyti sekantį kartą.
2. Minkėme molį, jausmais ir pozityviomis emocijomis panirome į paslaptingą jo ramybę. Kiekvienas mokinys savo rankomis susikūrė autorinę lėkštutę.
3. Keliavome į virvių parką, kuriame išbandėme savo galimybes, ištvermę, drąsą ir stiprybę.
4. Keliavome į netoliese geležinkelio stoties esančią kavinę ,,Peronas”. Čia mokiniai turėjo unikalią galimybę pasigaminti tako patiekalą.
5. Supratę jog jėgų mes dar daug turime, todėl kelionę užbaigėme ir potyrius stiprinome Kazlų Rūdos miško pažintiniame take.