SEK MUS

Pirmasis filmų vakaras

Penktadienį  gimnazijoje vyko filmų vakaras. Organizatoriai, Mokinių taryba, buvo maloniai nustebinti, kai  vakare į gimnaziją ėmė rinktis mokiniai, kur jų laukė įdomiai įrengta ,,kino salė“  ir vaišės.  Tokio gausaus žiūrovų būrio organizatoriai tikrai nesitikėjo.

Visą savaitę mokiniai siūlė įvairius filmus. Buvo išrinkti trys populiariausi : ,,Gerumo stebuklas“, Pjūklo ketera“ ir ,,Šaunusis kapitonas“. Penktadienį mokiniai labai aktyviai balsavo ir rinko vieną. Daugumos pageidavimu  buvo pasirinktas Melo Gibsono filmas ,,Pjūklo ketera“. Tai sudėtingas, bet pamokantis pasakojimas apie amerikiečių armijos mediką Desmondą Dosą, kuris, eidamas į mūšį, nešėsi ne ginklą, bet Bibliją ir kiek galėdamas padėjo sužeistiesiems. Gelbėjo ne tik savus, bet ir priešus. Iš mūšio lauko išnešė 75 sužeistuosius. Filmas paremtas tikrais faktais, įtempto siužeto, todėl  mokiniams labai patiko. Gaila, kad negalėjome surengti diskusijos, pasidalinti įspūdžiais , nes mūsų buvo labai daug.

Filmas netiko mažiesiems, bet Mokinių taryba pažadėjo, kad kitas filmų vakaras bus organizuojamas  pradinukams.