SEK MUS

PIRMASIS LIETUVOJE INTERAKTYVUS jaunųjų muzikantų konkursas MUZIKA-@

Gegužės pradžioje vyko PIRMASIS LIETUVOJE INTERAKTYVUS jaunųjų muzikantų konkursas MUZIKA-@, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai Kipras Jočionis ir Jovis Jočionis, kuriuos ruošė fortepijono mokytoja Nadežda Liberis. Konkursas susilaukė milžiniškos sėkmės – daugiau kaip 540 video pasirodymų, kuriuose gerbiama konkurso vertinimo komisija išvydo per 606 jaunuosius konkurso muzikantus. Kipras konkurse atliko Ch. Chesler. Menuetą ir buvo apdovanotas II vietos konkurso laureato diplomu. Jovis konkurse atliko pjesę Birželis. Barkarolė iš P. Čaikovskio albumo Metų laikai – II vietos konkurso laureato diplomas ir J.S.Bacho Preliudą iš Angliško Suitos – II vietos laureato diplomas. Sveikiname jaunuosius pianistus ir juos ruošusią mokytoją Nadeždą Liberis.