SEK MUS

Poezijoje įžvelgti sparnus ir aukštumų siekius

„Visi autoriai, dalyvavę Poezijos konkurse, sutiko ypatingą asmenybės ugdymo tikslą – būti savimi ir pačiam save auginti, apginti, dovanoti kitiems – ir per kūrybą“

„Šį kartą jaunųjų kūryboje stengiausi įžvelgti sparnus ir aukštumų siekius –

         Tikiu, kad mokytojai lituanistai taip pat lydimi aukštumų ilgesio –

          Ir ilgesio drąsos…“

                                                                                                                                Robertas Keturakis

 

Taip respublikinį 1-12 klasių mokinių borutaičių poezijos konkursą ,,Nuo čia pradėjau ir aš…“ pristato vienas iš vertinimo komisijos narių poetas R. Keturakis. Jau antrus metus iš eilės šiame konkurse dalyvauja  ir mūsų gimnazijos IV g. klasės mokinė Kotryna Kičaitė.  Pernai Kotryna tapo laureate ir laimėjo specialųjį prizą už gražiausią eilėraštį. Šiais metais Kotryna taip pat neliko nepastebėta. Komisija ją priskyrė prie tų mokinių, kurie verti komisijos paskatinimo. Sveikiname Kotryną ir džiaugiamės jos sėkme.