Pomėgis- hobis, kolekcija

Vasario 28 d. mokinių taryba organizavo renginį: Pomėgis- hobis, kolekcija. Su mokiniais, jų tėveliais ir mokytojais kalbėjomės: kas yra pomėgis ir kuo jis naudingas, kodėl svarbu turėti pomėgį, ką jūsų pomėgis sako apie jus, kaip įtakoja profesijos pasirinkimą ir t.t…. Mokytojos ir net 23 mokiniai pristatė ir dalinosi įspūdžiais apie savo kolekcijas! Pvz.: Liet. k. mokyt. Gintarės Rašytinienės gėlių kolekcija ne tik suteikia džiaugsmo, bet- puoselėjama iš kartos į kartą, perimamos tradicijos, vertybės. Nuoširdžiai dėkojame 3a ir 3b klasės mokytojoms: Saulei ir Eglei, kurios su dideliu atsidavimu padėjo savo mokinukams pasiruošti kolekcijų pristatymams. Kolekcijų ir pomėgių pristatyme gėrėjomės 3a kl. mokinės Aidos gimnastikos pasirodymu. Dėkojame 3a kl. mok. Aidos tėčiui, kuris papasakojo apie dukros pomėgį, pasiekimus gimnastikos srityje, padėjo pristatyti pasirodymą. O dailės mokytojos Skirmantės mokinukų molinukais džiaugėsi jaunieji kolekcininkai! Gera- dalintis tuo, kas sujungia ir dvasiškai praturtina!