Respublikinis informatikos konkursas „Bebras 2020“

2020 m. lapkričio 23 – gruodžio 4 d.  vyko nuotolinis respublikinis informacinių technologijų konkursas „Bebras“,  kuriame dalyvauja daugelis Lietuvos mokyklų (šiais metais dalyvavo daugiau nei 30000 mokinių).

Mūsų gimnazijai atstovavo 5-10 klasių mokiniai, kurie varžėsi savo amžiaus grupėse. Norime pasidžiaugti mokinių rezultatais. Marijampolės savivaldybėje. Penktų klasių grupėje Kamilė Dulskytė užėmė 1 vietą, Viltė Žilinskaitė 2 vietą. Šeštų klasių grupėje Kasparas Stepšys užėmė 1 vietą. Aštuntų klasių grupėje Aleksandras Garlevičius užėmė 1 vietą, Joris Šiugždinis 2 vietą. Dešimtų klasių grupėje Smiltė Eidukevičiūtė užėmė 1 vietą.

Džiaugiamės mokinių pasiekimais. Sveikiname mokinius ir jų mokytoją, Nerijų Mašalaitį.