Jurbarke vyko tradicinis, jau penktasis Respublikinis meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pianistų festivalis „Pavasario mozaika”.
Šis renginys pritraukė gausybę atlikėjų iš visos Lietuvos. Festivalyje buvo virš 60 atlikėjų. Šis festivalis toks populiaraus, kad į jį atvyksta dalyviai net iš tolimiausių Lietuvos kampelių.
Mūsų mokyklai atstovavo trečios klasės mokinė Barbora Ivoškevičiūtė, mokytojas Revalis Pliskus. Ji atliko B. Dvariono kūrinį ir sulaukė didelių pagyrų už muzikalumą bei technikos naudojimą.
Reikia pasakyti, kad šios kartos atlikėjams tai ypač didelis paskatinimas, nes dabartiniai trečiokai muzikos mokytis pradėjo per patį pandemijos įkarštį ir nuotolinis mokslas buvo jiems padaręs didelės žalos. Tuo smagiau girdėti pagyras iš vyresnių patyrusių Lietuvos mokyklų kolegų.