SEK MUS

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „NAUJIEJI ATRADIMAI“

2021 m vasario 1-15 d. Utenos meno mokyklos įvyko respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „NAUJIEJI ATRADIMAI“. Konkursas sulaukė 1163 dalyvių iš 103 Lietuvos ugdymo įstaigų ir tapo vienu didžiausių Lietuvos nuotolinių muzikinių konkursų. Šiuo renginiu buvo siekiama įgalinti virtualią erdvę naujųjų talentų atradimui, vaikų atlikimo džiaugsmo ir meistriškumo puoselėjimui. Visą savaitę dalyvių pasirodymus vertino kompetentinga vertinimo komisiją, sudaryta iš garsiausių Lietuvos pedagogų ir atlikėjų. Smagu pasidžiaugti, kad konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: saksofonu grojanti Gabrielė Mickevičiūtė 7kl buvo pripažinta 2 vietos laureate, ją konkursui paruošė mokytojas Remigijus Stočkus; pianistai: Jovis Jočionis 6kl taip pat buvo įvertintas 2 vietos laureato diplomu, o Kipras Jočionis 2kl – 3 vietos laureato diplomu. Juos moko mokytoja Nadežda Liberis. Džiaugiamės ir sveikiname mokinius ir jų mokytojus.