SEK MUS

Rudeninė puokštė

Praėjusią savaitę mokykloje vyko paroda-konkursas „Rudeninė puokštė“, kurią organizavo ateitininkai. Po trumpų diskusijų ateitininkai sumąstė, kad reikėtų pasidžiaugti ilgu rudeniu ir suorganizuoti puikią parodą. Visi kibo į darbus. Rezultatas labai nudžiugino ir suteikė malonius jausmus. Dalyvavusių šioje parodoje buvo nemažai.  Labai smagu, kad visą savaitę visa mokyklos bendruomenė grožėjosi puokštėmis ir rinko pačias gražiausias. Tai buvo nelengvas darbas, kadangi visos puokštės buvo labai gražios, kūrybingos ir jautėsi savitumas. Todėl sakome ačiū visiems dalyvavusiems. I vietą užėmė Vilantas B., II vieta teko Nerijai Š. ir III vieta džiaugėsi Deimas D..

Ateitininkai ir toliau galvos, organizuos įvairius konkursus ir stengsis kūrybiškai veikti.

 

Tikybos mokytoja,

Irma Zapolskienė.