,,SAUGUS, NES ŽINAU!“

Rugsėjo 16d. Marijampolės šv. Cecilijos gimnazijos pirmokėliai turėjo netradicinę pamoką, kurią vedė policijos darbuotoja. Pamatę uniformuotą ,,mokytoją“, vaikai truputį sunerimo, tačiau greitai įsitikino, kad bijoti nereikia, kad policija gali padėti bet kuriam iš jų, pakliuvusiam į keblią padėtį. Tereikia prisiminti nemokamą visą parą veikiantį bendrąjį skubios pagalbos  telefono numerį 112.

Vaikai susidomėję žiūrėjo filmuką, kaip teisingai pereiti gatvę per perėją, kaip saugiai elgtis išlipus iš autobuso, sužinojo, kam reikalingi atšvaitai ir ant kurios rankos/kojos juos ryšėti, prisiminė šviesoforo signalų reikšmes. Labiausiai mokinukams patiko užduotėlė ,,į namus“ – priminti savo tėveliams, kad vežtų juos į mokyklą kėdutėse su saugos diržais, jeigu ūgis mažesnis negu 135 cm.

Ši netradicinė pamoka vaikams suteikė  daug žinių. Dabar mūsų pirmokėliai gali sakyti: ,,SAUGUS, NES ŽINAU!“