Šokio ritmu

Kovo 25 d. startavo I-asis Marijampolės apskrities jaunųjų atlikėjų festivalis ,,Šokio ritmu”, kurį organizavo Marijampolės meno mokykla, mokytojai I. ir A. Šerpyčiai.

Į festivalį atvyko mokiniai ir mokytojai iš Vilkaviškio muzikos, Kalvarijos, Šakių meno mokyklų, taip pat dalyviai iš Marijampolės ir VV KKC meno mokyklų.

Skambėjo valsai, polkos, tango, rokenrolas ir kita šokių muzika, atliekama akordeonais, violončele, smuikais, saksofonu, fleita, triūba, kanklėmis ir įvairios sudėties ansamblių.

Mūsų mokyklai atstovavo smuikininkė Ema Stravinskaitė (mokyt. V. Kanevičienė), fleitistai Toma Kastanavičiūtė ir Augustas Mockus (mokyt. D. Žemaitienė), saksofonininkė Gabrielė Mickevičiūtė (mokyt. R. Stočkus). Drauge su MMM akordeonų ansambliu debiutavo ir jaunieji VV KKC meno mokyklos akordeonininkai: Ąžuolas Mockus, Dominykas Tamaliūnas, Paulius Šipšinskas, Mantas Sakalauskas ir Adomas Naujokas. Pasirodymui parengė mokytoja I. Šerpytienė.

Festivalis buvo jaukus ir spalvingas.