SEK MUS

Susitikimas su motoakrobatu Pauliumi Labanausku

 

Ketvirtadienį, lapkričio 10  dieną, mokykloje lankėsi ir su mokiniais bendravo bei savo pasirodymu  pradžiugino  motoakrobatas Paulius Labanauskas. Jis papasakojo, kad pradžioje pasivažinėjimas motoroleriu, buvo pomėgis, tačiau norėjosi išmokti kažko naujo,  tad treniruodamasis po 8-9 val. išmoko pirmuosius triukus. O tada kilo noras pasivaržyti varžybose su kitais motoakrobatais. 2011-aisias tapo Baltijos šalių motorolerių akrobatikos čempionu, po to, persėdo ant motociklo, dirbo, mokėsi, tobulėjo neskaičiuodamas tam skirto laiko ir  du kartus tapo Lietuvos motoakrobatikos čempionu. Tačiau reikšmingiausia Pauliaus pergalė – 2017-aisiais iškovota pasaulio čempiono titulas.

Pasak Pauliaus, net ir patirtos traumos nesustabdė noro toliau treniruotis, nes  šis sportas ir yra toks žavus, kadangi visada turi tikslą tobulėti, tai nėra dalykas, kurį išmokai ir visada taip pat gerai darysi  – visada turi kažką naujo sugalvoti, kad nustebintum publiką, savo varžovus ir teisėjus.

Paulius Labanauskas pasakojo, kad kitas jo tikslas – baigti teisės  studijas ir siekti karjeros. Šiuo metu jis dirba  seimo nario Andriaus Vyšniausko  padėjėju. Taip pat jis dar mėgsta žvejoti – tačiau ne šiaip, bet taip pat dalyvauti varžybose – šiemet rudenį draugiškose karpių žūklės varžybose šiais metais pavyko užimti 1-ąją vietą . Pasak Pauliaus ,,Karpių žūklė – tai veikla, kuri man teikia malonumą, atsipalaidavimą ir pasimėgavimą kiekviena akimirka.”

Pasiklausius Pauliaus Labanausko pasakojimo galima daryti išvadą, kad turint svajonę,  atkakliai siekiant savo tikslo  neįmanoma tampa įmanoma. Tad šis susitikimas buvo tarsi paskatinimas, motyvacija  mokiniams turiningai leisti laisvalaikį,  išsikelti savo tikslus ir jų siekti nesustojant pusiaukelėje net ir tada, kai susiduriama su nesekme.

P.S. Po susitikimo buvo labai smagu žiūrėti motoakrobato pasirodymą, kuris visiems suteikė gerų emocijų.