Svečiuose pasaka…

,,Nuoširdžiai mylėti –

vadinasi, pamiršti save“- Ž.Ž. Ruso

Šv. Valentino dieną gimnazijoje vyko talentų  konkursas. Kadangi tai ypatinga diena – Meilės diena, todėl gyvenome pasakoje. Karalius ir karalienė (mokytojos Reda ir Rasa) siuntė kvieslius į visus pasaulio kampelius  ir ieškojo princo  savo išpuikusiai  princesei.  Ir kas tik nepanoro gražuolės princesės rankos ir pusės karalystės. Atvyko princai iš  Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Turkijos,  netgi Muzikos šalies.  Jie princesės širdį norėjo užkariauti dainomis, šokiais, fleitos, gitaros, saksofono garsais.  Tačiau princesei labiausiai patiko dailininkas Florencijus iš Vetenburgo Mėlynosios Karalystės (II g. kl.) , kuris per kelias akimirkas sugebėjo nutapyti  nuostabų jos portretą. Liko sužavėti ne tik karalius su karaliene, bet ir žiūrovai. Princas Florencijus gavo princesės ranką  ir skanų tortą. Juo pasivaišinti pakvietė kitų šalių princus, kuriems ne taip pasisekė. Pagrindinius vaidmenis atliko Ieva G. (princesė) , Justas E. (juokdarys), Mantas M (riteris) ir kiti 8 a klasės mokiniai. Už nuostabius aktorių kostiumus organizatoriai nuoširdžiai dėkoja dailės mokytojai Jolitai Bičkienei.

Džiugu, kad gimnazijoje yra tiek daug talentingų mokinių, todėl būtų malonu, kad šis konkursas taptų gražia tradicija.