SEK MUS

Tarptautinis integruotas anglų kalbos bei dailės ir technologijų kūrybinių darbų virtualus konkursas „MY PET“

Balandžio mėnesį Šv. Cecilijos gimnazijos 3-4 klasių mokiniai Nojus Petrulis (3 kl.), Deina Gudynė (4 kl.), Tėja Iešmantaitė (4 kl.), Emilė Salatkaitė (3 kl.), Beata Kružikaitė (4 kl.), Mantas Sakalauskas (4 kl.), Eimantė Viltrakytė (4 kl.) ir Meda Mekišiovaitė (4 kl.) dalyvavo tarptautiniame integruotame anglų kalbos bei dailės ir technologijų kūrybinių darbų virtualiame konkurse „MY PET“ (Mano augintinis). Jiems konkursui pasiruošti padėjo anglų kalbos mokytojos Jurgita Kučinskienė ir Jolanta Leonavičienė.

Visų dalyvių darbai buvo patalpinti į elektroninę knygą, kurią dabar skaito vaikai iš daugiau nei 40 Lietuvos bei Turkijos, Ispanijos miestų bei miestelių! Kviečiame susipažinti ir Jus!