Tarptautinis šokių festivalis – konkursas „Birštonas Fest 2023“

Marijampolės šv. Cecilijos gimnazijos 3- 4 -5 kl. ir IIg klasės moksleivės balandžio 1 d., dalyvavo Tarptautiniame šokių festivalyje – konkurse „Birštonas Fest 2023“. Tai buvo pirmasis mergaičių pasirodymas scenoje ir pirmasis konkursas. Konkurse dalyvavo šokėjų grupės iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos. Iš viso pasirodė apie 100 šokių kolektyvų. Klasikinio šokio kategorijoje, Jaunių amžiaus grupėje 3- 4 kl. mergaitės ir solistė IIg Skaistė Slankauskaitė, laimėjo II -ąją vietą už šokį „Čiuožėjai“ ( ch. E. Grincienės, muz. A.Valdtoifelio), 5 kl. mergaitės taip pat laimėjo II – ąją vietą už šokį „Atsisveikinimas su vaikyste“ (ch. E. Grincienės, muz. V.A.Mocarto). Sveikiname šokėjas ir jų mokytoją Ermaną Grincienę. Esame pakviesti dalyvauti Tarptautiniame šokių konkurse Jūrmaloje (Latvija), kuris vyks gegužės 12 – 13 dienomis. Dėkojame mokyklos administracijai už paramą dalyvauti konkurse.