Vėlinės – visų mirusiųjų pagerbimo šventė

Auksaspalviui rudeniui įsibėgėjus kasmet mūsų laukia svarbi  šventė. Tai pagarbos, padėkos, prisiminimų, rūpesčių gausi  diena – Vėlinės. Kiekvienais metais su meile atiduodame savo dėmesį ir įsipareigojimus mūsų mirusiems artimiesiems. Gyvenimo tėkmė visų yra skirtinga ir kartais būna taip, kad mums lemta apleisti gimtą kraštą, miestą, šeimą. Todėl labai gera, kai yra šalia tie, kurie gali padėti, kuriems rūpi, kurie skiria savo laiką visai nežinomiems.  Šią savaitę mūsų mokyklos ateitininkai, vadovaujami mokytojos Irmos Zapolskienės, vyko į Marijampolės senąsias kapines ir rūpinosi apleistais, jau seniai užmirštais kapais. Tiesa, oras mūsų nelepino, tačiau jaunųjų ateitininkų neišgąsdino nei apsiniaukęs dangus, nei pradėjęs lyti lietus, nei sušlapę degtukai. Keli kapeliai vis tiek buvo sutvarkyti ir uždegtos žvakelės. Labai norėtųsi padėkoti  Karolinos G. mamytei, kuri su džiaugsmu mums padovanojo kapų žvakelių.

Neužmirškime, pasimelskime, uždekime žvakelę mūsų artimiesiems. Tegul jų atminimas dar ilgai būna mūsų prisiminimuose.

Tikybos mokytoja Irma Zapolskienė