XI TARPTAUTINIS VAIKŲ IR JAUNIMO PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ SOLISTŲ IR ANSAMBLIŲ VIRTUALUS FESTIVALIS – KONKURSAS „PAVASARIO TRIMITAI 2021”

Konkurse dalyvavo 8 šalys: Portugalija, Rumunija, Estija, Latvija, Baltarusija, Ukraina, Rusija ir Lietuva.
Iš viso dalyvavo 210 atlikėjų, 9 ansambliai ir 174 solistai, kurie buvo skirstomi į varinių ir medinių instrumentų pogrupius ir varžėsi klasikinės, estradinė-džiazinės bei šiuolaikinės muzikos kategorijose. Šiame gausiame būryje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinė – saksofonininkė Gabrielė Mickevičiūtė, kurią moko ir konkursui paruošė mokytojas Remigijus Stočkus. Gabrielei akompanavo koncertmeisteris Arūnas Šerpytis. Mokinė buvo įvertinta 3 vietos laureato diplomu. Nuoširdžiai sveikiname Gabrielę ir jos mokytoją! Puikūs rezultatai – džiaugiamės kartu su jumis.