Gegužės 13 d. Sūduvos sporto stadione vyko Lietuvos mažųjų mokyklų lengvosios atletikos varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų gimnazijos merginų komanda. Puikiai pasirodžiusios sportininkės iškovojo pirmąją vietą bei teisę dalyvauti kitame varžybų etape. Sveikiname merginas, jų mokytoją Vilmą ir linkime sėkmės tolimesnėse kovose!
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |




