SEK MUS

Aktyvi savaitė – sveika savaitė

Birželio 17-21 dienomis gimnazijoje vykdytas projektas ,,Aktyvi savaitė – sveika savaitė”. Jo metu vyko netradicinės veiklos 5-10 klasėms.
Pirmadienį aptarę savaitės veiklas sulaukėme svečio. Šią dieną gimnazijoje lankėsi fitneso čempionas, MB įmonės „Sporto Kopa“ vadovas ir Matas Gailevičius, kuris nori jaunimą sudominti sportu, sveika mityba. Jis važinėdamas po Lietuvos mokyklas veda motyvuojančias paskaitas „Sportui taip – narkotikams ne“.
Antradienį visos klasės ėjo į ekskursijas po Marijampolę. Vienos grupės domėjosi miesto kultūriniais, istoriniais objektais, o kitos keliavo tyrinėti tarptautinio kūrybinio simpoziumo „MALONNY: Marijampolė, Londonas, Niujorkas: idėjų migracija“ darbų.
Trečiadienis – kino diena. ,,Spindulio“ kino teatre mokiniai žiūrėjo filmą ,,Išvirkščias pasaulis 2“, o po jo aptarė žmogų užplūstančių jausmų ,,paletę“.
Ketvirtadienį gimnazija buvo nusiteikusi sportiškai. Kai kurių mokinių rytas prasidėjo sporto klube ,,Tauras“. Vėliau visi sportavo mokykloje, kur veiklos prasidėjo ritminga, aktyvia mankšta. Daugiausia gerų emocijų suteikė tinklinio varžybos, o bendrystę stiprino piknikas ant žolės.
Penktadienis – paskutinė neformalių veiklų savaitės diena. Mokiniai pristatė savaitės veiklas, pasidalino jų metu patirtais džiaugsmais ir geromis emocijomis. Kadangi penktadienis ir paskutinė mokslo metų diena, tai buvo apdovanoti geriausiai besimokę, mokyklos vardą garsinę mokiniai. Jiems įtekti padėkos raštai, kvietimai į ,,Spindulio“ kino teatrą ir saldžios dovanos.