SEK MUS

Apdovanojimas už uniformų dėvėjimą…

Apdovanojimas- išpildytas! Praeitų mokslo metų pabaigoje (tada dar 6b ir IIIg. kl.), už uolų mokyklos įstatymo laikymąsi: dėvėti uniformą- privalu ir mokinių taryba- už aktyvią veiklą, buvo apdovanoti kelionės į Kauną išlaidomis.
Tad, vakar, lapkričio 14d. 7b kl., IVkl. ir mokinių tarybos mokiniai, dėka administracijos, apdovanojimą išpildė- vykome į pažintinę edukaciją.
Nuoširdžiausiai Dėkojame!!! Pažintinės edukacijos tikslas: ugdyti tautinę meninę savimonę, emocinį intelektą.
Uždaviniai:
– Kauno muziejaus Tautinės muzikos skyriuje gaminome seniausius lietuvių liaudies instrumentus: švilpynę ir skudutį, susipažinome su seniausiais lietuvių liaudies instrumentais ir jų gamybos subtilumais;
– Kauno muzikiniame teatre išvaikščiojome teatro užkulisius, klausėmės repeticijų, ilgai užsibuvome dekoracijų gaminimo salėje, orkestro duobėje, drabužinėje, butaforijų sandėlyje, sėdėjome centrinėje ložėje, kurioje, spektaklių metu, gali sėdėti tik prezidentas arba garbingiausieji svečiai… Sužinojome, išjautėme: kaip gimsta muzikinio teatro spektaklis;
– Solo teatro spektaklio „Ledo vaikai“ metu susipažinome su aktoriniu meistriškumu ir jaunuolio akimis išgyvenome, giliai sujaudintai pažinome tremties istoriją.
Edukaciją organizavo: 7b kl. auklėtoja, mokinių tarybos koordinatorė, muz.mok. Jolita R.