Pyragų diena

Būdami vieningi galime padaryti šį pasaulį geresniu!
Lapkričio 7 d. Šv. Cecilijos gimnazijoje vyko tradicinis Pyragų dienos renginys, kurį kasmet inicijuoja Aktyvių tėvų klubas. Tai diena, kuri sutelkia Šv. Cecilijos bendruomenę bendrai veiklai, kai kepame pyragus, juos skanaujame, aukojame ir dalinamės gerumu. Pyragų dienos renginyje surinkome 660,69 eurus. O kaip juos išleisime, nuspręs mokiniai. Kiekviena klasė pateiks po pasiūlymą kaip efektyviausiai panaudoti surinktas lėšas. Aktyvių tėvų klubas išrinks kuris pasiūlymas yra pats aktualiausias ir išpildys mokinių norus.
Ačiū visai Šv. Cecilijos bendruomenei – administracijai, mokiniams, jų tėvams, ūkio dalies darbuotojams ir Aktyvių tėvų klubo nariams. Būdami vieningi galime padaryti šį pasaulį geresniu!