Šiandien Marijampolės savivaldybėje vyko šventė, kurioje buvo pagerbti talentingi vaikai – tarp jų ir mūsų mokyklos muzikantai. Didžiuojamės mokiniais, kurie savo jautrumu muzikai, kruopščiu darbu ir scenine branda žavėjo tiek [...]
Birželio 19 dieną I b klasės mokiniams buvo organizuojama kitokia fizinio ugdymo pamoka – pamoka su šiaurietiškomis lazdomis. Visuomenės sveikatos specialistė kartu su kūno kultūros mokytoja supažindino, kokia šiaurietiškojo ėjimo [...]
Birželio 9-13 dienomis gimnazijoje buvo organizuojama dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Saulutė“ pradinių klasių mokiniams. Jos metu jaunieji stovyklautojai turiningai ir prasmingai leido laisvalaikį. Kiekvieną rytą pradėdavo mankštomis. Atidarymo dieną [...]
Birželio 13 d. 5b klasės mokiniai vyko į pramoginę – pažintinę ekskursiją po Vilnių. Apsilankė „360 Arena“ – unikalioje pramogų arenoje, Čia mūsų laukė interaktyvaus sporto žaidimai ir sportinės pramogos. [...]