Mūsų mokyklos muzikos skyriuje – tikra šventė! Sugrįžo pakoncertuoti buvusi mūsų mokinė, smuikininkė Ema Stravinskaitė, ir dar su būriu draugių: vokalisčių, pianisčių, jaunųjų koncertmeisterių. Ema šiuo metu siekia smuikininkės meistriškumo [...]
Gegužės 27d.2a ir 2b mokiniai Kernavėje dalyvavo istorijos pamokoje po atviru dangumi. Pažino protėvių gyvenimą vaikščiodami po senąją sostinę, žiūrėdami teatralizuotą pasakojimą, išbandydami senuosius amatus.
Sudie, vaikyste – taip sako 4b kl. mokiniai ir juos į vyresnias klases palydinti jų mokytoja Roma Upitienė. Pavasarį čiulbant paukšteliams pražydo obelėlė, o jos sunokusius obuolėlius vaikai išdalino savo [...]
Mūsų gimnazijos atstovai žygiavo Marijampolės miesto dienų proga organizuotoje įstaigų ir organizacijų eisenoje. Pasipuošę šypsenomis, vienybės ir pasididžiavimo savo mokykla jausmu, jie garsiai ir išdidžiai atstovavo gimnazijai. Tai ne tik [...]
Paskutinio skambučio šventė sukvietė visą mokyklos bendruomenę į išskirtinę šventę, kupiną jaudulio, šilumos ir viltingų žvilgsnių į ateitį. Koplyčioje buvo aukojamos šv. Mišios – bendruomenės malda už mūsų abiturientus. Tyliai, [...]