SEK MUS

Diskusija „Švietimo sistema jaunimo akimis”

Mokinių tarybos narės Viltė Balaikaitė, Aistė Tumalevičiūtė ir Emilja Balniūtė dalyvavo Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centro diskusijoje „Švietimo sistema jaunimo akimis”, kurią moderavo Martynas Andriukevičius.
Emilija trumpai papasakojo, ką joje nuveikė: „Diskutavome apie švietimo sistemą, jos trūkumus ir kaip juos galima panaikinti, apie profesinio rengimo centrus (tai nėra niekuo prasčiau už aukštąsias mokyklas). Kiekvienos mokyklos mokinys išsakė savo nuomonę, linksmai apžvelgėme pasirinktas temas. Pokalbiai vyko sklandžiai, nenaudojant sudėtingų sąvokų ar kitokių jaunimui sunkiai suprantamų ir suvokiamų žodžių.“

Džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniai sėkmingai dalyvauja miesto gyvenime ir dalyvauja visuomeninėse veiklose. Sėkmės visiems!