SEK MUS

Paminėta Šv. Cecilijos diena

Marijampolės Šv. Cecilijos gimnazijos bendruomenė lapkričio 25 d. minėjo savo globėjos Šv. Cecilijos dieną. Nuo pat ryto mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje – jauniausieji žiūrėjo kino filmą, penktokai Kraštotyros muziejuje liejo žvakes, vyresnieji klausėsi Vytauto  Mačernio eilių. Jas skaitė Kauno Mažojo teatro aktorius Alvydas Brunalas. Tai  buvo lyg netradicinė literatūros pamoka, pavadinta „Dūžtančių formų pasaulyje“.

Netrūko ir koncertų. Puikiai šventinę nuotaiką žadino mokyklos Saksofonininkų ansamblis, vadovaujamas  mokytojo Remigijaus  Stočkaus. Mūsų gimnazijos mokinys Kasparas Šerpytis kartu su mama ir tėčiu dovanojo prancūziškos muzikos valandėlę. Gimnazijos koplyčioje skambėjo sakralinė muzika. Koncertavo vokalistė Natalija Krauter, Smuikininkė Rima Švėgždaitė ir pianistė  Lina Vaitkuvienė.

Po koncertų Gimnazijos bendruomenė suklupo maldai Šv. Archangelo Mykolo Mažojoje bazilikoje, kur Šv. Mišias  aukojo  direktorius kan. Donatas Jasulaitis.

Šios dienos pamokos buvo netradicinės, tačiau  mokiniams tikrai įsimintinos.