Gustės Maliauskaitės rečitalis „Despedida“

Spalio 17 dieną Marijampolės meno mokykloje įvyko nepakartojamas Gustės Maliauskaitės rečitalis „Despedida“. Koncertą lydėjo ypatinga atmosfera, kupina šilumos ir prisiminimų. Gustė Malinauskaitė, kurios mokytoja yra Giedrė Stanionienė, pristatė įsimintiną pasirodymą, skirtą jos mokymosi meno mokykloje etapui paminėti. Renginyje kaip svečiai pasirodė kamerinis ansamblis: Luknė Šlekytė grojo violončele, o Jovis Jočionis – fortepijonu. Ansamblio mokytojos Irena Valiulienė ir Daiva Varževičienė. Muzikinė programa sužavėjo visus susirinkusiuosius. Šis rečitalis tapo simboline Gustės atsisveikinimo su meno mokykla dalimi. Džiaugiamės galimybe sudalyvauti kaip svečiai ir pasveikinti Gustę ir jos mokytoją su šia nuostabia muzikinės kelionės istorija! Jūsų atsidavimas, talentas ir darbas atsiskleidė per įsimintiną rečitalį „Despedida“. Tegul šis pasiekimas tampa tik dar vienu žingsniu į naujas kūrybines aukštumas, o jūsų ryšys ir toliau įkvepia augti.