I-asis tarptautinis instrumentalistų- vokalistų konkursas „Muzikos sparnais 2024”

Gegužės 30- oji diena atnešė dar vieną gerą žinią Elenai Mačiulskaitei ir jos fortepijono mokytojai Eglei Čaplinskienei: 2-ąją laureatės vietą (Elena- jauniausioji šioje D: 13-15 m kategorijoje) I-ame tarptautiniame instrumentalistų- vokalistų konkurse „Muzikos sparnais 2024”, kur dalyvavo daugiau nei 200 dalyvių iš viso pasaulio, vertino aukščiausios kvalifikacijos kompetetinga pasaulinio masto komisija. Ir Elena, ir fortepijono mokytoja Eglė Č. apdovanotos darbo rezultatus vainikuojančiais garbingais raštais, medalis Elenai dar- pakeliui. Didžiulė garbė garsinti šv. Cecilijos gimnazijos, VVKKC meno mokyklos vardą dalyvaujant tik profesionaliuose/aukštos kategorijos festivaliuose- konkursuose. Elena ir jos šeima nuoširdžiai dėkoja mokytojai Eglei Čaplinskienei už visas suteiktas galimybes tobulėti!