SEK MUS

Įkopėme į aukščiausią Čekijos viršūnę, Snežką!!!

Birželio 13-16d. 8a, 9a ir 9b, 10 ir 11kl. mokinių grupė išvyko į ekskursiją ambicingu tikslu – įkopti į aukščiausią Čekijos viršūnę – Snežką. Ankstyvą kevirtadienio rytą išvykę trumpam sustojome Vroclave, kur vaikščiojome senamiesčiu ir ieškojome nykštukų. Penktadienį jau pradėjome žygį į kalnus. Su nakvyne kalnų trobelėje Snežkos viršūnę pasiekėme šeštadienio vidurdienį. Žygio rezultatas: per 2 dienas nuėjome apie 40 km kalnais. Iš viso užlipom ~1600 vertikalius metrus ir panašiai nusileidom žemyn. Sutapo simbolinis skaičius, nes lygiai toks pats Snežkos aukštis virš jūros. Išsimaudę baseinuose sekmadienio ryte pasiekėme Lietuvą. Didžiuojamės visais žygeiviais, bei jų mokytojomis Ilona, Ina ir Inga, bei padėjėja Leta. Dėkojame gidui – Dainiui Babilui! Kelionė buvo įspūdinga.