SEK MUS

„InfoLogic“ – Tarptautinio konkurso “Ventspils IT challenge 2019” finale

Mūsų gimnazijos komanda „InfoLogic“ – Tarptautinio konkurso “Ventspils IT challenge 2019” finale

Gimnazijos komandos „Infoogic“ sukurtas vaizdo siužetas buvo sėkmingai įvertintas tarptautiniame IT konkurse „Ventspils IT challenge 2019“. Konkursui vertinti buvo pateikti net 533 vaizdo siužetai. Komanda kviečiama Lapkričio m. 13–15 dienomis dalyvauti finaliniame etape Latvijoje, Ventspilyje. Komandos nariai šeštos klasės mokiniai Vakaris Nemura, Tadas Mockevičius ir Airidas Derenčius.

Siužetą galite peržiūrėti paspaudę ant šios nuorodos: https://www.youtube.com/watch?v=C7w1KDsG_9Q&t=2s

Trumpai apie konkursą

Kodėl verta dalyvauti konkurse? Tai puiki galimybė 1-12 klasių mokiniams patikrinti savo žinias, išmokti ką nors naujo, susipažinti su jaunimu iš Latvijos, Lietuvos, Estijos ir Suomijos bei gauti vertingų dovanų, nes šiais metais bendras apdovanojimų fondas pasiekė 12 000 EUR.

Moksleiviai, kurie pateks į finalą, praleis tris įdomias dienas Ventspilyje, spręs įvairias užduotis, svečiuosis technologijų įmonėse, dalyvaus įvairiose pramogose. Konkurso finalistams bus padengtos kelionės išlaidos, apmokėtas gyvenimas Ventspilyje konkurso metu (tame tarpe  nakvynė ir maitinimas), vyks poilsiniai renginiai ir žinomų muzikos grupių koncertai.

Konkursas “Ventspils IT challenge 2019” šiais metais bus turtingas įvairiais įdomiais išbandymais, kurių metu mokiniai galės išbandyti savo žinias ir kūrybiškai pasireikšti. Kad vaikai už įdėtą laiką ir darbą gautų pasitenkinimą, konkurso organizatoriai pasirūpino, kad trys dienos, kurias finalistai praleis Ventspilyje, būtų kupinos linksmybių ir teigiamų emocijų.

Daugiau informacijos rasite: http://ventspilsitc.com/

IT mokytojas Nerijus Mašalaitis