Kelionė į dėkingumo salą

Mokytojų diena šv. Cecilijos gimnazijoje buvo ypatinga ir linksma šventė. Abiturientai organizavo unikalią kelionę į Dėkingumo salą, kurioje mokytojai galėjo atsipalaiduoti. Kruizo metu buvo daugybė aktyvių žaidimų, kurie skatino kolektyvinius ryšius. Mokytojai smagiai žaidė, dalinosi juokais ir prisiminimais iš savo mokytojavimo metų. Salos atmosfera buvo kupina džiaugsmo ir šventinės nuotaikos.
Vėliau, visi kartu susėdo prie gausių vaišių stalo ir mėgavosi gardžiais patiekalais. Abiturientai rūpinosi, kad kiekvienas mokytojas jaustųsi ypatingas ir vertinamas. Jų pastangos surengti šią šventę rodo didelę pagarbą ir dėkingumą mokytojams.
Mokytojai buvo sujaudinti ir dėkingi už šį dėmesį bei šiltus žodžius. Dėkojame abiturientams už šią stulbinančią šventę ir už tai, kad praturtino mūsų gyvenimus savo dėkingumu!