SEK MUS

Knygų Kalėdos!

          Knygos gyvena mumyse, atneša mums gyvenimą, taip kaip ir tikros draugystės. Kai kurios yra senos ir išmintingos, kai kurios – jaunos ir energingos, kai kurios liūdnos ir jaudinančios mūsų širdis, o kai kurios priverčiančios jas juoktis. Knygos yra tarsi stiklas, per kurį kiekvienas galime pasižiūrėti į gyvenimą su jų džiaugsmais ir sielvartais. Amerikiečių vaikų rašytoja Maura Roan McKeegan

Jau aštuntą kartą akcija „Knygų Kalėdos“ po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime knygų Lietuvos bibliotekoms, kviesdamos dovanoti laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms ir prisidėti prie skaitytojų svajonių išsipildymo. Šv. Cecilijos gimnazijos mokiniai taip pat prisidėjo prie šios gražios akcijos ir mūsų biblioteką papildė vertingomis knygomis.

Pilnėjančios bibliotekos lentynos ir gausėjančios skaitytojų gretos įrodo, kad mūsų gimnazija –skaitanti gimnazija. Tad kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir atrasti dar neskaitytų knygų!