Sveikiname!

Gruodžio mėnesį vyko respublikinis vaikų ir jaunimo piešinių konkursas ,,Balta pasaka”. Jame dalyvavo 3 VV KKC meno mokyklos mokinės: Smiltė Štreimikytė 5 kl., Nikolė Bystriakovaitė 5 kl., Aistė Vaišnoraitė 5 kl. Džiaugiamės, Smiltė šiame konkurse tapo laureate.

Taip pat tik ką vyko  Marijampolės  meno mokyklos organizuotas (apskrities mąstu) 5 – 12 kl. piešinių konkursas ,,Gyvūnų korupcija”. Jame dalyvavo VV KKC meno mokyklos mokiniai : Gabija Zaveckaitė 6 kl., Butkevičiūtė Gabija 6 kl., Benas Utkevičius 8 kl., Monika Juknevičiūtė 9 kl., Monika Krivickaitė 12 kl.

Konkursas buvo tikrai įdomus, reikėjo pasistengti žmogiškus sąntykius paversti korupciniais ryšiais tarp gyvūnų.

Šiame konkurse Monika Juknevičiūtė užėmė II – ąją vietą, o Monika Krivickaitė – III – ąją vietą. Džiaugiamės  mūsų mokyklos iniciatyviais, darbščiais, žingeidžiais mokiniais ! Tik kuriantis žmogus tampa asmenybe.