Kultūros dienų Gala koncertas

Kultūros dienų Gala koncertas – įspūdinga muzikinė šventė, subūrusi talentingą jaunimą ir profesionalius muzikantus. Nuoširdžiai dėkojame renginio organizatoriams Mariui Rėklaičiui ir Kamilei Zaveckaitei už jų didžiulį indėlį, atveriant jaunimui plačias galimybes muzikuoti, augti ir tobulėti. Marius Rėklaitis, dirigavęs Sūduvos orkestrui, suteikė puikią progą ir šv. Cecilijos gimnazijos mokiniams išbandyti savo jėgas profesionalioje scenoje. Orkestre pasirodė talentingos violončelininkės Alicija Stankevičiūtė ir Luknė Šlekytė (mokyt. I. Valiulienė), taip pat smuikininkės Elija Vasikonytė (mokyt. V. Matusevičius) ir Deimantė Vaitkutė (mokyt. V. Kanevičienė).
Koncerto staigmena tapo mūsų gimnazijos kamerinio ansamblio pasirodymas. Jovis Jočionis ir Luknė Šlekytė (mokyt. D. Varževičienė ir I. Valiulienė) atliko įspūdingą M. Bignoni kūrinį „7 dienos“, kuris praturtino renginį ypatingais sąskambiais. Tokie renginiai – tai ne tik puiki galimybė jaunimui patirti sceninio muzikavimo džiaugsmą, bet ir tobulėti, mokytis iš geriausių bei plėsti savo muzikinį akiratį.