SEK MUS

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

Kovo 10 dieną šventėme šv. Cecilijos gimnazijoje 30-metį. Jį paminėjome renginiu, skirtu Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Meninė programa buvo netradiciškai tarptautinė: apjungė administraciją, tėvus, mokytojus, esamus ir buvusius mokinius, užsieniečius, gyvenančius Lietuvoje. Giedojome ,,Lietuva brangi”, dainavome lietuviškai ir ne lietuviškai… Diskutavome, kas mums yra nepriklausomybė šiandiena…
Renginį vainikavo protmūšis, kurio tema- Marijampolės miesto istorija. Protmūšyje varžėsi esamų ir buvusių mokinių bei mamyčių komandos.
Renginį organizavo muzikos mokytoja Jolita Ryngnga ir istorijos mokytoja Reda Kriaučiūnienė.
Kovo 10 dieną kūno kultūros pamokos taip pat vyko kitaip. Kovo 11-oji buvo paminėta per draugišką ir laisvą žaidimą! Pamokas vedė ir kartu su mokiniais žaidė sportinius žaidimus kūno kultūros mokytoja- Vilma Narušė.
Džiaugiamės, kad auga laisva, stipri, sveika, atsakinga, patriotiška, Lietuvą mylinti karta!