SEK MUS

Mąstome, konstruojame, komunikuojame

Balandžio 19 d. 4 b klasės mokiniai Luknė Šlekytė, Rusnė Pavelčikaitė, Jovis Jočionis ir Linas Bujauskas kartu su anglų kalbos mokytojomis Jurgita Kučinskiene ir Jolanta Leonavičiene dalyvavo konkurse „“. Tą dieną ketvirtokai tapo ypatingais robotais – kalbų vertėju, virtuvės šefu, sporto treneriu, nuotaikų generatoriumi ir atliko originalų anglišką robotišką prisistatymą.

Konkurse šiai komandai teko įveikti nemažai iššūkių. Jovis ir Linas sprendė testą anglų kalba „Ką žinai apie kompiuterius?“. Tuo tarpu Rusnei ir Luknei teko sutverti pilnai funkcionuojantį robotą bei išspręsti loginio mąstymo testą.

Buvome apdovanoti padėkos raštais ir daugybe prizų.

Sakome didelį ačiū dailės mokytojai Jolitai ir IIG klasės mokiniams Vanesai, Augustinai ir Alanui už kostiumus. Taip pat ačiū mokytojai Eglei Šverčiauskienei už pagalbą.

J. Leonavičienė