SEK MUS

Meninio skaitymo konkurse – pirmoji vieta!

Marijampolės Sūduvos gimnazijoje vykęs moksleivių Meninio skaitymo konkursas kvietė dar kartą pasiklausyti gražaus lietuviško žodžio skambėjimo, pajusti jo prasmę. Šiame renginyje  dalyvavo ir mūsų – šv. Cecilijos gimnazijos – geriausi skaitovai. Tai 6 kl. mokinys Domantas Katilius (mokyt. Gr. Kudirkienė) ir 7a kl. mokinė Ieva Kavaliauskaitė (mokyt. R. Taurokienė). Labai džiaugiamės, kad mūsų septintokė Ieva, skaičiusi ištrauką iš Birutės  Mar apysakos ,,Gėlininkė”,  laimėjo pirmąją vietą.

Nuoširdžiai sveikiname 7a kl. mokinę Ievą Kavaliauskaitę  ir jos mokytoją Remigiją Taurokienę, įpynusias pirmuosius žiedus į Marijampolės, 2018 m. Lietuvos kultūros sostinės, vainiką. Linkime sėkmingo atstovavimo savo miestui ir mokyklai respublikiniame konkurse.