SEK MUS

Unikali muzikos pamoka su gitaristu Simonu Bušma

Šiame technologijų amžiuje pasiklausyti muzikos, pamatyti atlikėją yra visiškai paprasta – tereikia paspausti keletą klavišų. Bet pamatyti gyvą muzikantą ir klausytis tiesioginio jo grojimo yra truputį daugiau negu tai stebėti kompiuterio ar kt. ekrane. Būtent, toks, gyvos muzikos, koncertas vyko šv. Cecilijos gimnazijoje sausio 26 d. Netgi ne vienas, o trys koncertai, kad juose laisvai galėtų dalyvauti pradinukai, vyresnieji ir gimnazistai. Jiems koncertavo gitaristas Simonas Bušma. Jis ir kompozitorius, ir pedagogas. Tai tarsi unikali muzikos pamoka, skatinanti geriau įsiklausyti, sužadinanti jausmus, plečianti žinias apie šio instrumento istoriją, raginanti lyginti, diskutuoti ar tiesiog susikaupti  ir valandėlę pailsėti nuo šio pasaulio keliamo triukšmo ir išgirsti tai, ko galbūt  senokai negirdėjote – tylą, o joje švelnią gitaros melodiją.