Mes – Marijos miesto vaikai

Gegužės 22d. Marijampolės kultūros centre vyko mokyklos parodos atidarymas ir baigiamasis koncertas Marijampolės vardo atgavimo 35-osioms metinėms paminėti. Šventėme demokratiją, prisiminėme senąją Marijampolę, keliavome istoriniais vingiais iki šios dienos ir džiaugėmės nepriklausomoje Lietuvoje gimusiais ir augusiais, kurie džiugino savo talentais scenoje. Renginyje lankėsi garbūs svečiai: LR Seimo narys A. Vyšniauskas, Marijampolės sav. Vicemerė A. Pavelčikienė ir kt. Renginio pabaigoje mokyklos direktorius kan. D. Jasulaitis apdovano labiausiai pasižymėjusius mokytojus ir mokinius. Dėkojame šventės organizatoriams, atlikėjams ir savanoriams – Jūsų idėjos, darbštumas ir talentas nuolatos džiugina!!! Dėkojame publikai, kad buvote kartu – dirbame Jums ir dėl Jūsų!!!