Mokinių tarybos renginys MOKYTOJAMS – „Deimantinė plunksna”

Birželio 11 d. praūžė mokinių tarybos renginys MOKYTOJAMS- „Deimantinė plunksna”. Ar matėte tiek daug laimingų, įsiklausančių mokinių veidų renginiuose? Tiek degančių širdžių palaikant savo mylimus mokytojus? Tiek garsių plojimų, net atsistojus, mums- mokytojams?
Kantriausius, globojančius, nuoširdžiausius, turinčius gražiausią šypseną, mėgstančius keliauti ir dar daug gražių, pagarbių nominacijų sugalvojo mokiniai mums- mokytojams. Balsavo, rinko. Visi visi susirinkę mokytojai buvo apdovanoti diplomais, dėmesiu, gražiu žodžiu, šiltu III g.kl. Emilijos ir Orintos renginio vedimu, Elenos sukurtomis ir grupės ABBA atliekamomis dainomis, Adolio III g.kl. būgnų įstabiu pasirodymu ir atlikimu! O kokių burnoje tirspstančių ir nuo stalų žaibišku greičiu dingusių skanėstų mums prikepė 7 b kl. Luko mamytė Erika ir kavinė Nica- 😉😊!!! Ačiū, miela Emilija III g.kl., už nuoširdžią originalią šventę- Mokytojams! Mes mokytojai- žmonės, mokiniams esame visapusiškas pavyzdys. O tokio pobūdžio renginiai skatina: bendrystę, nuoširdumą, susikalbėjimą, išklausymą, įsiklausymą, emociškai puikią aplinką! Ačiū, Gerb. pavaduotoja Loreta, už palaikymą rengiant mokinių tarybos renginius.
Muzikos mokytoja, 7b kl. auklėtoja, mokinių tarybos koordinatorė Jolita Ryngnga