SEK MUS

Mokslo ir žinių diena

Šiandien paskutinė vasaros diena. Rytojaus rytmetys jau bus kitoks: greitesnis, jautresnis, nežinomesnis, vieniems labai lauktas, kitiems kaip tik norėsis sakyti „Vasara, neišeik”. Ir vėl mokyklos suolas, pamokos, mokytojai ir klasės draugai.
Nepamirškime mūsų mažųjų pirmokėlių, kuriems ši šventė bus pirmoji mokykloje. Su kokiu jautriu džiugesiu jie laukė šios šventės pirkdami kartu su tėveliais mokyklinius reikmenis, rinkdamiesi savo pirmąją kuprinę ir kaip smagu rytoj jiems bus pamatyti save veidrodyje su mokykline uniforma. O tie mergaičių mamų rankomis supinti plaukai, tiek kartų išglostyti ir išmyluoti. Ir gėlės žiedas rankose, kurį nedrąsiai mokinukai įteiks pirmajai savo gyvenime mokytojai. Už vis svarbiau šią dieną bus tvirta ir rūpestinga mamos ar tėčio ranka, kuri nebyliai sakys: „Aš su tavimi. Aš kartu. Aš tave labai myliu. Ir tau viskas bus gerai”.
Marijampolės šv. Cecilijos gimnazijos administracijos, mokytojų ir kitų darbuotojų vardu leiskite dar kartą jus visus pakviesti į Rugsėjo pirmosios šventę, kuri prasidės 13 val. prie šv. Cecilijos, mūsų gimnazijos globėjos, paminklo.