SEK MUS

Sėkmė regioniniame meninio skaitymo konkurse

Meninis žodis visuomet sušildo sielą žmogaus, kuris to nori. Tada ir diena šviesesnė, ir žmonės geresni, ir darbai prasmingesni.

Balandžio 6  dieną  meninis žodis skambėjo Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje, kur vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo regioninis konkursas. Jame  dalyvavo ir mūsų gimnazijos III gimnazijos klasės mokinė Sigita Kiršaitė. Prieš konkursą susitikime su mokytojais reikalavimus ir konkurso vertinimo kriterijus dar kartą priminė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Tatro katedros vedėja, scenos kalbos pedadgogė, menotyros daktarė Danutė Vaigauskaitė. Ji buvo ir vertinimo komisijos pirmininkė. Konkursą šiltai pradėjo ir susirinkusius dalyvius pasveikino Jurbarko bardų klubas, puoselėjantis bardų kultūrą, bei komisijos pirmininkė.  Ji akcentavo, kad visi konkurso dalyviai jau yra nugalėtojai, savo mieste laimėję pirmąsias vietas. Džiugu, kad Sigitai pasisekė ir šiame etape. Ji tapo III-osios vietos nugalėtoja. Sveikiname Sigitą ir džiaugiamės kartu su ja. Tegul tai bus mažas laiptelis jos svajonės link. Sveikiname ir jos mokytoją, Iloną Martinaitienę.

Norėtųsi, kad ir pasibaigus konkursui, nutilus aistroms,  gimnazijoje skambėtų muzika ir aidėtų meninis žodis.