SEK MUS

Mes – Lietuvos vaikai

Balandžio 5 d. Marijampolės meno mokykloje vyko VI Lietuvos vaikų ir jaunimo festivalio „Mes – Lietuvos vaikai“ I turas. Jame varžėsi 19 chorų iš Marijampolės ir Alytaus apskričių. Kolektyvus vertino profesorius, dirigentas, kompozitorius, choro „Ąžuoliukas“ meno vadovas Vytautas Miškinis, Balio Dvariono muzikos mokyklos choro „Viva voce“ vadovas ir dirigentas, 2020 m. moksleivių dainų šventės meno vadovas Raimondas Katinas, Klaipėdos miesto chorinės bendrijos „Aukuras“ pirmininkas, choro „Pajūrio aidos“ vadovas ir dirigentas Algirdas Šumskis, profesorius, choro „Ave Vita“ meno vadovas Kastytis Barisas.

Džiaugiamės, jog šiame festivalyje dalyvavo net trys mūsų gimnazijos kolektyvai: Jaunučių choras, vadovas Valdas Mačiulskas (I laipsnio diplomas), Jaunių choras, vadovas Valdas Mačiulskas (II laipsnio diplomas) ir Berniukų ir jaunimo choras, vadovė Virginija Junevičienė (I laipsnio diplomas) Į baigiamąjį festivalį Klaipėdoje pakviesti visi Lietuvos vaikų ir jaunimo festivalyje „Mes – Lietuvos vaikai“ I ture dalyvavę kolektyvai.