SEK MUS

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada

Miesto technologijų olimpiadoje mokyklai atstovavo Smiltė Eidukevičiūtė ir Aura Žarnauskaitė, užėmusios savo pogrupyje I ir II vietas (mokyt. R . Vaitonienė). Teisę atstovauti Marijampolę Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje Balandžio 5,  kuri vyko Zarasų profesinėje mokykloje, iškovojo Smiltė .

Smiltė dalinasi įspūdžiais:

Į Zarasus išvykome autobusiuku kartu su  kitų technologijų sričių laimėtojais ir jų mokytojais. Atvykome 9:30 val., prisiregistravę (viskas vyko labai sklandžiai) išeksponavome namų darbus. 10:30-11:00 vyko olimpiados atidarymas. Po atidarymo ėjome į paskirtus kabinetus, kuriuose atlikome užduotis (aš buvau tekstilės grupėje, siuvau kombinezoną). Mums dirbant mokytojai ir kiti atlydėję asmenys vyko į pažintinę ekskursiją po Zarasus, kuria vėliau visi liko patenkinti. Atlikę keturias valandas trukusį darbą valgėme skanius ir sočius pietus valgykloje. Vėliau vyko Zarasų profesinės mokyklos pristatymas – koncertas. Koncertas nepaprastas – vaikai šoko gatvės ir pramoginius šokius, muzikantai grojo mandolinomis. Vėliau vyko apdovanojimai. Prizinės vietos neužėmiau, tačiau laimėjau Ugdymo plėtotės centro nominaciją – Daugiausiai simpatijų surinkęs darbas!