SEK MUS

Spalis Šv. Cecilijos gimnazijoje prasidėjo, skambant muzikai

Šiandien, spalio 1 dieną Šv. Cecilijos gimnazijoje skambėjo muzika – šventėme tarptautinę muzikos dieną. 

Savo draugams ir mokytojams koncertavo jaunieji meno mokyklos atlikėjai: pianistai Miglė Šalaševičiūtė 2 kl. (mokyt. D. Varževičienė), konkursų laureatai Saulė Lipinskaitė Urbaitė 4kl. (mokyt. R. Marcinkevičienė), Kipras Jočionis 3 kl., Jovis Jočionis 7 kl. (mokyt. N. Liberis), fleitininkai Toma Kastanavičiūtė 3 kl. ir Augustas Mockus 3 kl. (mokyt. D. Žemaitienė), saksofonistė Gabrielė Mickevičiūtė (mokyt. R. Stočkus).

VV KKC meno mokyklos rektorius Donatas Jasulaitis pasidžiaugė įspūdingais praėjusių mokslo metų jaunųjų atlikėjų laimėjimais tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose, laureatams ir jų mokytojams įteikė padėkos raštus.

Koncertą papuošė mokyt. Skirmantės Makarevičienės mokinių dailės darbų paroda. Muzikos dieną paminėjo ir gitaros studijos mokiniai, vadovaujami mokytojo A. Grinevičiaus.