SEK MUS

Tarptautinis Erasmus+ KA2 projektas „Magic in the Classroom with Augmented Reality“

2015 – 2018 m. Marijampolės šv. Cecilijos gimnazijoje bus vykdomas tarptautinis Erasmus+ KA2 projektas „Magic in the Classroom with Augmented Reality“ (Magija naudojant papildytą realybę klasėje).

Projekto tikslas transformuoti ir modernizuoti ekukacinius procesus išmaniųjų telefonų, planšetinių ir stacionarių kompiuterių pagalba (iPad, Android ar Windows 8). Projektu siekiama studijuoti potencialą, kurį siūlo išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai, naudoti juos savo kasdieninėje veikloje klasėje. Išmaniųjų technologijų pagalba dalyviai komunikuos, gerins užsienio kalbos įgūdžius, keistis informacija ir patirtimi, mokysis vieni iš kitų bei plės kultūrinį akiratį. Projekte dalyvauja mokyklos iš šešių skirtingų Europos šalių: Latvijos, Lietuvos, Portugalijos, Kroatijos, Turkijos ir Graikijos. Moksleiviai iš pradinių ir vidurinių mokyklų nuo 7 iki 16 metų bus aktyviai įtraukiami į projekto veiklą, panaudodami savo fantaziją ir kūrybiškumą kurs produktus ar sprendimus, kurie gali būti įgyvendinti realiame gyvenime. Projekto metu bus kuriamos inovacinės veiklos, skaitmeninės medžiagos, brošiūros, e-knygos, skaitmeniniai žemėlapiai, plakatai. Planuojama suorganizuoti tris tarptautinius pedagogų susitikimus, trumpalaikį vadovų susitikimą ir tris trumpalaikius mokinių grupių mainus. Bendrojo lavinimo dalykai kaip socialiniai mokslai, muzika, menai, geografija, gamtos mokslais, IT, anglų kalba, istorija bus įtraukti į projektą. Didžiausias dėmesys bus skiriamas QR kodų kūrimui ir Aurasma app galimybių panaudojimui pamokose.