Tarptautinis šokių konkursas “ Baltic Amber Jūrmala 2024“

Vilkaviškio vyskupijos krikščioniškosios kultūros centro Meno mokyklos Šokių studijos „Pas de grasse“ šokėjai , gegužės 17-18 d. dalyvavo Tarptautiniame šokių konkurse“ Baltic Amber Jūrmala 2024“, kuris vyko Jūrmaloje (Latvija). Konkurse dalyvavo daugybė kolektyvų iš Latvijos, Estijos ,Lietuvos. Iš Meno mokyklos konkurse dalyvavo trys šokių grupės : dvi mergaičių ir viena mišri grupė. Mišri grupė (4-5-kl) už šokį „Delniukų polka“ buvo įvertinti 1 – ąją vieta, 1 gr. mergaitės (4-5-kl.) už šokį „Pokštas“ įvertintos 2-ąją vieta, ir 2 gr. mergaitės (6-9 kl.) už šokį „Viskas bus gerai“ taip pat įvertintos 2 -ąją vieta. Sveikiname šokėjus! Nuoširdi padėka mokytojai, Ermanai Grincienei, už puikų šokėjų paruošimą konkursui ir neišdildomus kelionės įspūdžius.