Gegužės 18d. Naujosios Vilnios meno mokykloje vyko V Tarptautinis kamerinės instrumentinės muzikos konkursas Musica Brilliante 2024. Konkurse dalyvavo daug stiprių ansamblių iš M.K. Čiurlionio meno mokyklos ir kitų Lietuvos meno mokyklų garsėjančių stipriomis ansamblinio muzikavimo tradicijomis. Džiaugiamės, kad šį gražų muzikantų būrį papildė ir mūsų mokyklos kamerinis ansamblis: Luknė Šlekytė (violančelė) ir Jovis Jočionis (fortepijonas). Mokiniai buvo apdovanoti antros vietos laureato diplomais ir atminimo medaliais. Mokytojos Irena Valiulienė ir Daiva Varževičienė apdovanotos padėkomis už puikų mokinių paruošimą tarptautiniam konkursui. Sveikiname mokinius ir jų mokytojas! Dėkojame už Jūsų visų indėlį puoselėjant kamerinę instrumentinę muziką!