SEK MUS

VI vaikų ir jaunimo chorų festivalis ,,Mes Lietuvos vaikai“

Birželio 15 – 16 dienomis  jau šeštą kartą Klaipėdoje vyko  tradicinis vaikų ir jaunimo chorų festivalis ,,Mes Lietuvos vaikai“. Šventėje buvo  pakviestas dalyvauti ir  mūsų gimnazijos jaunučių choras, vadovaujamas muzikos mokytojo ir dirigento Valdo  Mačiulsko. Šventės išvakarėse mažieji choristai ne tik dalyvavo repeticijoje, bet ir aplankė Olando  kepurę Karklėje,  Smiltynės drugelių namus, Klaipėdos senamiestį.  Bet džiugiausia diena buvo visų dainuojančių Lietuvos vaikų eisena  miesto gatvėmis ir koncertas.

Šis festivalis tikrai  ypatingas, nes jame pirmą kartą visiems Lietuvos jaunučiams dirigavo mūsų choro vadovas Valdas Mačiulskas. Džiaugiamės, kad buvo sudarytos sąlygos  dalyvauti pačioje gražiausioje chorų šventėje ir sakome: Iki pasimatymo,  Klaipėda!