VIII- asis respublikinis vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos festivalis „Keliaujanti daina”

Nominacija: Geriausias dainos atlikimas- Elenai Mačiulskaitei (vokalas/akustinė gitara) už dainą Someone (muz. ir žodž. Elenos Mačiulskaitės)!!!
Gegužės 30 d. Elena Mačiulskaitė (vokalo mokytoja/mama Jolita Ryngnga, bosinė gitara- Cleaveland Ryngnga) dalyvavo VIII- ame respublikiniame vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos festivalyje „Keliaujanti daina”, kur susirinko net 37- i kolektyvai: chorai, ansambliai, solistai! Vyko visų kolektyvų vadovų balsavimas: „Geriausias dainos atlikimas” (3-ose amžiaus kategorijose). C amžiaus kategorijoje 11-14 m., šis garbingas apdovanojimas atiteko Elenai! Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad pavaduotojos Loretos dėka galėjome sudalyvauti šiame populiariame festivalyje ir atvežti garbingą apdovanojimą šv. Cecilijos gimnazijai- auginančiai meniškas sielas! Ačiū!!!