Lapkričio 11 dieną visi pradinių klasių mokiniai vyko į Kauno lėlių teatrą, kur žiūrėjo spektaklį „Mažylis ir Karlsonas” . Spektaklio metu grožėjomės lėlėmis ir aktorių perteikiama emocija, muzikos garsais. Po [...]
Lapkričio 11-ąją mūsų mokykla pakvipo ypatinga šiluma. Vyko jau tradicija tapusi Pyragų diena, kuri dar kartą priminė, kad gerumas skleidžiasi tada, kai susivienijame bendram tikslui.
Tikime, kad “ Sparnuoti išminties, žinių ir kūrybos metai “ atneš džiaugsmo puošiant kasmetinę Prezidentūros eglę. Rankų darbo žaisliukai linki pačių šilčiausių jausmų ir tyro tikėjimo
Imersinis performansas „Gyvybės vigilija“ – tai garsinė ir emocinė kelionė tamsoje, kviečianti pasinerti į kolektyvinę atmintį, įsiklausyti į gyvybės aidus ir tylos skambesį.
Renginys prasidėjo parodos atidarymu. Parodos autorė Renata [...]
Paskutinę dieną prieš atostogas visi PUK, PUG ir pradinių klasių mokiniai susirinko į integruotą tikybos, visuomeninio ugdymo, muzikos pamoką. Pamoka buvo skirta apibendrinti, įtvirtinti, ką mokiniai sužinojo iš šiais mokslo [...]
Spalio 23-ąją, visoje Lietuvoje vyko Konstitucijos egzaminas – jau devynioliktą kartą kviečiantis šalies gyventojus pasitikrinti savo žinias apie pagrindinį valstybės dokumentą. Egzaminas, tapęs gražia pilietiškumo tradicija, suburia tūkstančius žmonių – [...]
Artėjant Visų šventųjų dienai susirinkome melstis už savo gimnazijos bendruomenę. Labiausiai savo širdimis apkabinome mokytoją Romualdą Šulinskienę – linkėdami stiprybės, sveikatos ir gausių Dievo malonių.